Sienų ir lubų dangos maisto pramonei

Sienų ir lubų dangos maisto pramonei

GLASBORD® - LENGVAI PLAUNAMOS SIENŲ IR LUBŲ DANGOS, ATITINKANČIOS AUKŠČIAUSIUS HIGIENOS REIKALAVIMUS

Glasbord foto

 Danga Glasbord® - tai poliesterio danga sustiprinta stiklo pluoštu (FRP tipo*), su unikalia higienine plėvele Surfaseal®

Glasbord vs FRP Danga, visiškai neturinti paviršiaus mikroporų, plačiai naudojama maisto pramonėje gamybos patalpų sienų ir lubų apdailai, gamybinių bei šaldytuvų durų gamyboje ir kitose pramonės srityse.

 Dangos savybės:

  • Dangos paviršiaus plėvelė Surfaseal® gaminama panaudojant specialias medžiagas ir taikant naujausias gamybos technolologijas, todėl garantuojama, kad cheminės medžiagos ar mikroorganizmai nepažeis dangos paviršiaus ir į ją neįsigers; todėl danga ypač tinkama lietimuisi su maistu aplinkai.
  • Dangos higieninė plėvelė garantuoja, kad naudojamos dangos paviršius neturės mikroporų, bus lengvai plaunama ir valoma bei atspari agresyviai aplinkai, kuo nepasižymi kitos pramonėje ar buityje naudojamos sienų ir lubų apdailos medžiagos (kaip pvz.: keraminės sienų plytelės, dažyto betono, gipso sienos ar medienos drožlių plokštės, PVC plastiko lentelės ir kt.)
  • Dangos paviršius itin atsparus smūgiams ir subraižymams (kaip pavyzdys - sulankstymai ir pabraižymai labai pastebimi ant nerūdijančio plieno skardos paviršiaus), taip pat Glasbord® dangos plokštė yra dvigubai lengvesnė už tokį pat 0.5 mm nerūdijančio plieno skardos lakštą.
Visos išvardintos savybės - visiškas porų nebuvimas, atsparumas fiziniam ir cheminiam poveikiui, medžiagos lengvumas bei paprastas montažas - dangai Glasbord® suteikia išskirtinumą tarp kitų rinkoje naudojamų medžiagų, skirtų lietimuisi su maistų.
 
*angl. FRP - fiberglass reinforced plastic (plastiko danga sustiprinta stiklo pluoštu)

Glasbord siena Glasbord danga Dangos klijavimas Glasbord montažas

Naudojimas ir pritaikymas:

  • Šią dangą apdailai renkasi daugelis maisto pramonės ir gamybos įmonių (ypač pieno, mėsos, žuvies, gėrimų pilstymo ir kt.), kuriose paprastai susiduriama su agresyvia aplinka - didele drėgme, garais, šalčiu, maistinėmis ir cheminėmis medžiagomis, valymo medžiagomis ir muilais, rūgštimis ir t.t.
  • Kadangi danga lengvai valoma bei plaunama, ji idealiai tinka įvairioms higienos reikalaujančių patalpų (pvz. plovyklų, virtuvių, dušo, tualeto ir pan.) bei aukštos higieninės-sanitarinės normos reikalaujančių įstaigų - ligoninių, laboratorijų ir panašios paskirties patalpų - sienų bei lubų įrengimui ir apdailai.
  • Danga labai tinkama šaldymo, vėsinimo ar sandėlio patalpų apšildymui ir izoliavimui. Šiuo atveju danga tiekiama kaip patalpų šiltinimo medžiaga su polistireno plokšte (EPS), taip pat įvairių patalpų įrengimui kaip statybinė medžiaga klijuojama ant poliuretano (PIR) plokštės. Glasbord® danga gali būti klijuojama iš abiejų plokštės pusių ir tiekiama kaip sandwich tipo plokštė (pertvaroms, pagalbinėms sienoms ir kt.).

Realizacija:

Plačiau apie Glasbord® dangą ir jos naudojimą skaitykite šiame puslapyje

Užklausos forma

Susisiekite su mumis


Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų naudojami su manimi susisiekti*:
Privatumo politika
captcha