Sienų ir lubų dangos maisto pramonei

Sienų ir lubų dangos maisto pramonei

Glasbord foto  LENGVAI PLAUNAMOS SIENŲ IR LUBŲ DANGOS, ATITINKANČIOS AUKŠČIAUSIUS HIGIENOS REIKALAVIMUS

  GLASBORD® - patentuota poliesterio danga sustiprinta stiklo audiniu, su unikaliu higieniniu paviršiumi Surfaseal® neturinčiu mikroporų.

Dangos savybės:

  • Dangos paviršiaus plėvelė Surfaseal® gaminama ir dengiama taikant specialias medžiagas ir naujausias gamybos technolologijas, todėl užtikrina, kad jokie mikroorganizmai ar cheminės medžiagos nepažeis dangos paviršiaus ir į ją neįsigers (atsparumas agresyviai aplinkai).
  • Ši plėvelė garantuoja, kad Glasbord® dangos paviršius neturi mikroporų (atsparumas bakterijoms ir pelėsiui), kuo nepasižymi kitos maisto pramonėje sienų - lubų įrengimui naudojamos medžiagos (tokios kaip keraminės sienų plytelės, plastikinės ar pvc lentelės, gipso ar medienos drožlių plokštės, mūro ar dažyto betono sienos ir kt.)
  • Dangos paviršius itin atsparus smūgiams bei įbrėžimams (kaip pavyzdys, sulankstymai ar pabraižymai yra labai pastebimi ant nerūdijančio plieno skardos paviršiaus).
  • Taip pat Glasbord® danga pasižymi lengvumu - yra dvigubai lengvesnė už tokio pat dydžio nerūdijančio plieno 0,5 mm storio skardos lakštą, todėl puikiai pritaikoma pramoninių ir šaldymo patalpų durų gamybai.

Glasbord siena Glasbord danga Dangos klijavimas Glasbord montažas

    Visos aukščiau išvardintos savybės - atsparumas agresyviai aplinkai, apsauga nuo bakterijų ir pelėsio, medžiagos lengvumas bei paprastas plokščių montažas - dangai Glasbord® suteikia išskirtinumą tarp kitų rinkoje naudojamų medžiagų, naudojamų maisto pramonėje.

Naudojimas ir pritaikymas:

  • Šią dangą apdailai renkasi daugelis maisto pramonės ir gamybos įmonių (pieno, mėsos, žuvies, konditerijos, gėrimų pilstymo ir kt. įmonės), kuriose paprastai susiduriama su agresyvia aplinka - drėgme, šalčiu, garais, įvairiomis cheminėmis medžiagomis, rūgštimis, muilais bei valymo medžiagomis;
  • Kadangi danga lengvai valoma bei plaunama, Glasbord® idealiai tinka higienos reikalaujančias patalpų įrengimui (plovyklų, virtuvių, dušo, tualeto ir pan.) bei aukštų higieninių-sanitarinių normų reikalaujančioms įstaigoms - ligoninių, laboratorijų ir panašios paskirties patalpų sienų bei lubų įrengimui;
  • Danga labai tinkama šaldymo, vėsinimo ar sandėlio patalpų izoliavimui ir apšildymui. Šiuo atveju danga tiekiama kaip patalpų šiltinimo ir apdailos medžiaga (klijuota ant polistireno plokštės EPS), taip pat įvairios paskirties patalpų įrengimui kaip statybinė medžiaga (klijuota ant poliuretano plokštės PIR). Taip pat danga gali būti klijuojama iš abiejų plokštės pusių ir tiekiama kaip sandwich tipo plokštė (pertvaroms, pagalbinėms sienoms ir kt.).

Plačiau apie dangą skaitykite: Glasbord® - geriausias sprendimas

Realizacija:

 

 

Užklausos forma

Susisiekite su mumis


Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų naudojami su manimi susisiekti*:
Privatumo politika
captcha