Sienų ir lubų dangos maisto pramonei

Sienų ir lubų danga GLASBORD®

     LENGVAI PLAUNAMOS SIENŲ IR LUBŲ DANGOS, ATITINKANČIOS AUKŠČIAUSIUS HIGIENOS REIKALAVIMUS

 

GLASBORD® - patentuota (FRP* tipo) poliesterio danga sustiprinta stiklo audiniu, su unikalia higienine plėveleSurfaseal®

Dangos savybės:

 

  • Dangos paviršiaus plėvelė Surfaseal® gaminama taikant specialias medžiagas ir naujausias gamybos technolologijas, todėl užtikrina, kad įvairios cheminės medžiagos bei mikroorganizmai nepažeis dangos paviršiaus ir į ją neįsigers. Ši higieninė plėvelė garantuoja, kad naudojamos dangos paviršius nebus porėtas, ko neužtikrina kitos pramonėje ir buityje naudojamos sienų ar lubų dengimo medžiagos - keraminės sienų plytelės, PVC dangos ir plastikinės lentelės, dažyto betono, gipso ar medienos drožlių plokštės ir kt.
  •     
  • Dangos paviršius itin atsparus smūgiams bei subraižymams (ko neužtikrina net 0.5 mm plieno skarda), taip pat yra dvigubai lengvesnė už nerūdijančio plieno skardos lakštus. Visos šios savybės - visiškas porų nebuvimas, atsparumas, lengvumas bei paprastas montažas - dangai Glasbord® suteikia išskirtinumą tarp kitų rinkoje naudojamų medžiagų, skirtų lietimuisi su maistų.

Naudojimas ir pritaikymas:

  •  Šią dangą apdailai renkasi daugelis maisto pramonės ir gamybos įmonių (ypač pieno, mėsos, žuvies, gėrimų pilstymo ir kt.), kuriose paprastai susiduriama su agresyvia aplinka - drėgme, garais, šalčiu, maistinėmis bei cheminėmis medžiagomis, muilais, valymo medžiagomis, rūgštimis ir t.t.  Kadangi danga lengvai valoma bei plaunama, ji idealiai tinka įvairioms higienos reikalaujančių patalpų (pvz. plovyklų, virtuvių, dušo, tualeto ir pan.) bei aukštų higieninių-sanitarinių normų reikalaujančių įstaigų - ligoninių, laboratorijų ir panašios paskirties patalpų sienų bei lubų įrengimui.
  • Danga labai tinka šaldymo, vėsinimo ar sandėlio patalpų izoliavimui ar apšildymui. Šiuo atveju danga tiekiama kaip patalpų šiltinimo medžiaga su polistireno plokšte (EPS), taip pat įvairių patalpų įrengimui kaip statybinė medžiaga klijuojama ant poliuretano (PIR) plokštės. Glasbord® danga gali būti iš abiejų plokštės pusių ir tiekiama kaip sandwich tipo plokštė (pertvaroms, pagalbinėms sienoms ir kt.).

    *angl. FRP - fiberglass reinforced plastic

 

Užklausos forma

Susisiekite su mumis

captcha